PARTNERI 2021

HLAVNÍ PARTNERi

Polikliniky siete ProCare a nemocnice Svet zdravia nájdete takmer vo všetkých regiónoch Slovenska. Našou víziou je byť prvou voľbou pre pacientov, ale inšpirovať aj ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo na Slovensku. Sme hybnou silou v inováciách i kvalite zdravotnej starostlivosti a tešíme sa stále vyššiemu záujmu nových lekárov a sestier.

 

Sieť ProCare tvorí 13 polikliník. Je vybavená odborníkmi, najmodernejším technickým vybavením a príjemným estetickým prostredím, kde je odbornosť a ľudský prístup vždy na prvom mieste. Tu nepotrebujete mať „dobré kontakty“, aby ste dostali nadštandardnú starostlivosť.

 

Sieť Svet zdravia je prevádzkovateľom 17 nemocníc v Košickom, Prešovskom, Banskobystrickom, Trnavskom, Nitrianskom a v Trenčianskom samosprávnom kraji. Mnohé nemocnice sieť Svet zdravia zachránila pred úpadkom a každý rok do rekonštrukcie zdravotníckych zariadení investuje stovky tisíc eur.

 

V Michalovciach sme postavili špičkovú Nemocnicu novej generácie, ktorá bola otvorená koncom roka 2017. Aktuálne staviame novú nemocnicu v Bratislave na Boroch, ktorá bude prvou koncovou nemocnicou našej siete na Slovensku a jej otvorenie plánujeme na začiatok roka 2023.

 

Sieť ProCare a Svet zdravia celkovo zamestnáva vyše 10-tisíc ľudí a zdravotnú starostlivosť poskytuje pre spádovú oblasť s dvoma miliónmi obyvateľov. Zároveň patrí do skupiny Penta Hospitals International, ktorú tvoria nemocnice aj v Českej republike a v Poľsku.

PARTNERI

Medsol Slovakia s.r.o. Vám ponúka špičkové produkty a služby popredných svetových výrobcov zdravotníckej techniky, informačných systémov a spotrebného materiálu.

Spoločnosť Medsol Slovakia s.r.o. bola založená v roku 2015 ako dcérska spoločnosť úspešnej českej firmy Medsol s.r.o., s cieľom nadviazať na mnohoročné skúsenosti svojich zakladateľov v dodávkach zdravotníckej techniky, informačných systémov a spotrebného materiálu ako pre nemocnice, tak pre zdravotnícke záchranné služby. Spoločnosť Medsol Slovakia s.r.o. ponúka špičkové produkty popredných svetových výrobcov vrátane kompletného zabezpečenia záručného a pozáručného servisu. V prípade informačných systémov poskytujeme zákaznícku podporu v nonstop režime.

Všetci naši pracovníci sú výrobcom odborne vyškolení pre poskytovanie profesionálnych predajných a servisných služieb našim zákazníkom.

KONTAKT

Medsol Slovakia s.r.o.

Mostná 72, Nitra

+421 908 440 325

info@medsol.sk

Teleflex je popredným svetovým dodávateľom špeciálneho zdravotníckeho materiálu používaného v anestéziológii, intenzívnej starostlivosti, urológii, chirurgii, či kardiológii.

Naším poslaním je poskytovať riešenia, ktoré pomôžu zdravotníkom zlepšovať výsledky ich liečby a zvyšovať úroveň bezpečnosti pacientov.

Renomované značky Arrow® Hudson RCI® LMA®  Rüsch® Weck® Horizon® a rozsiahle know-how vám umožnia reagovať na najrôznejšie výzvy vašej lekárskej praxe.

KONTAKT

Teleflex Medical s.r.o.
Valova 49, Piešťany
+421 (0)3377 254 28
arrow@arrow.sk

VITAMED.SK s.r.o. sa transformovala v roku 2010 z firmy pôsobiacej v zdravotníctve od roku 1993. V tom istom roku prešli na VITAMED.SK s.r.o. jednotlivé zastúpenia a obchodné práva, ktoré kvalifikovali firmu na plnohodnotného partnera súkromných a štátnych zdravotníckych zariadení.

V súčasnosti má spoločnosť VITAMED.SK s.r.o. niekoľko divízií:

  • realizuje dodávky a servis nemocničných, ARO, JIS a popáleninových lôžok, transportných vozíkov a stretcherov
  • dodáva nerezový a nemocničný mobiliár od urgentných príjmov až po centrálne sterilizácie
  • na vysokej úrovni sa venuje problematike kontroly sterilizačného a mycieho cyklu zdravotníckych pomôcok
  • na SR zastupuje výrobcu defibrilátorov defibtech s produktovou radou Lifeline so širokou škálou príslušenstva
KONTAKT

Mgr.art. Marek Fajnor

konateľ / CEO – VITAMED.SK s.r.o.

Odeská 37, Bratislava

+421 905 252 846

Medint pro a.s. je výhradným distribútorom  americkej firmy Angiodynamics pre produkty:

  • Implantabilné infúzne titánové, plastové porty a CT porty s technológiou Vortex a Endexo
  • Periférne centrálne katétre BioFlo PICCs s Endexo technológiou 
  • Lifeport a Lifeguard infúzne sety špeciálne určené k implantabilným portom
KONTAKT

MEDINT PRO a.s.

Za kasárňou 1, Bratislava

info@medint.sk

Spoločnosť Medis Nitra sa od roku 1992 profiluje v oblasti intenzívnej a urgentnej medicíny. Našim cieľom je prinášať inovatívne produkty od renomovaných svetových výrobcov a tak byť nápomocní pri zvyšovaní úrovne a efektivity poskytovania zdravotnej starostlivosti na Slovensku. 

KONTAKT

MEDIS Nitra, spol .s r.o.

Pri Dobrotke 659/81, Nitra

medis@medis.sk

037 653 35 41

  

KONTAKT

Messer Medical Home Care Slovakia s.r.o.

Piešťanská 12, Nové Mesto nad Váhom