ALS PROVIDER KURZ

ALS PROVIDER KURZ

ADVANCED LIFE SUPPORT (ALS) PROVIDER COURSE

Advanced Life Support (ALS) Provider kurz stojí za to! Opýtaj sa kohokoľvek, kto ho absolvoval. Každý hovorí, že je veľmi intenzívny, ale najmä interaktívny. Čas, ktorý stráviš na kurze, je príliš vzácny na to, aby si počúval prednášky. Prednášky si môžeš pozrieť na internete. Príď k nám, aby si si vyskúšal, ako to autori odporúčaní ERC mysleli v praxi. Väčšina kurzu prebieha formou praktických nácvikov v malých skupinkách.

Pre náročné situácie ťa vyzbrojíme systematickým prístupom, vďaka ktorému nezabudneš na nič dôležité a naučíš sa postupovať zmysluplne. Vyriešiš najskôr tie problémy, ktoré ohrozujú život pacienta ako prvé.

Nasledovaním algoritmu máš zaručené, že si postupoval správne a urobil si všetko, čo sa v danej situácii urobiť dalo.

Dodržiavanie guidelines preukázateľne zvyšuje prežívanie pacientov. Videl si už ako vyzerá resuscitácia podľa odporúčaní ERC v praxi?

 

Môžeš si pozrieť naše video, ale lepšie bude, keď prídeš na kurz a uvidíš to naživo….Hneď potom si to totiž sám vyskúšaš.
V priebehu jeden a pol dňa budeš súčasťou resuscitačného tímu až v 17 simulovaných scenároch.

 

Niektoré z nich budeš viesť ako tímlíder, pri iných si vyskúšaš rôzne úlohy členov resuscitačného tímu. Resuscitácia je totiž vždy tímová práca. Tím dokáže urobiť veľa úloh naraz za krátky čas. Aby to tím dokázal, musia jeho členovia komunikovať. Počul si už o netechnických zručnostiach. Na vlastnej koži pochopíš, aké sú dôležité a koľkým omylom predídeš, ak ich začneš využívať. Pri niektorých scenároch sa budeme špecificky zaoberať komunikáciou a tímovou prácou.

NEVÁHAJ A PRIDAJ SA K NAŠIM SPOKOJNÝM ÚČASTNÍKOM!