SRR je oficiálny partner ERC za Slovenskú republiku

I. Sympózium Slovenskej Resuscitačnej Rady

ERC 2015 - Nové odporúčania pre KPR
November 5 - 6, 2015 Hotel Turiec, Martin

Partnerstvo a výstava

Vážení kolegovia a partneri,

dovoľte nám pozvať Vás, menom našej odbornej spoločnosti, Slovenskej Resuscitačnej Rady, na I. Sympózium SRR - ERC 2015 Nové odporúčania pre KPR.

Radi by sme Vás oslovili s ponukou partnerstva na rok 2015.
Všetci odborníci z našeho odboru sa stretnú v Martine tento rok po prvý krát, aby si spoločne vymenili najnovšie poznatky a skúsenosti z odboru resuscitácie, intenzívnej a urgentnej medicíny. Informácie o prípravách programu a mieste konania nájdete na webových stránkach I. Sympózia.

Hlavnou témou I. Sympózia bude predstavenie Nových odporúčaní pre KPR, ktoré ERC (Európska Resuscitačná Rada) predstaví v októbri 2015 v Prahe.

My Vám ponúkame možnosť získať nové odporúčania a podklady k Vašej každodennej praxi v rodnom jazyku a domácom prostredí skutočne z prvej ruky. Vyzvaní prednášatelia Vám predstavia celé spektrum problematiky resuscitácie vo svetle nových aktuálnych postupov a odporučení s možnosťou bohatej diskusie na Vaše podnety a otázky. Pripravili sme pre Vás nielen teoretickú časť, ale aj praktické workshopy zamerané na získanie a tréning zručností potrebných pre Vašu každodennú prax. Nezabudli sme ani na spoločenský večer vo forme „Welcome party“, na ktorej sa môžete stretnúť a stráviť príjemné chvíle s priateľmi „rovnakej krvnej skupiny“ v príjemnom neformálnom prostredí.

I.Sympózium SRR bude pro vás jedinečnou príležitosťou na stretnutie s odborným personálom a predstaviť im tak i svoje produkty. Veríme, že sa k nám pripojíte a spoločne zorganizujme úspešné I. Sympózium SRR v novembri v Martine.

Srdečne Vás pozývame k účasti,
Výbor SRR


Partnerská ponuka na stiahnutie tu.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte sa na nás obrátiť.
Radi Vás oboznámime s detailnějšími informáciami a pripravíme balíček služieb na na Vaše želanie.


Kontaktujte prosím sekretariát kongresu:

GUARANT International spol. s r.o.
Ing. Romana Kluková
Projektová Manažérka

Na Pankráci 17
140 21 Praha 4
E-mail: klukova@guarant.cz, Mob.: +420 725 909 363